PF0465.732NLT Pulse Electronics
  • More about PF0465.732NLT Pulse Electronics
    PF0465.732NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0465.732NLT is described as FIXED IND 7.3UH 2.3A 31 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.