PF0464.563NLT Pulse Electronics
  • More about PF0464.563NLT Pulse Electronics
    PF0464.563NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PF0464.563NLT is described as FIXED IND 56UH 730MA 270 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM