PE-1206CD680KTT Pulse Electronics
  • More about PE-1206CD680KTT Pulse Electronics
    PE-1206CD680KTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1206CD680KTT is described as FIXED IND 68NH 900MA 260 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.