PE-1206CD470KTT Pulse Electronics
  • More about PE-1206CD470KTT Pulse Electronics
    PE-1206CD470KTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1206CD470KTT is described as FIXED IND 47NH 1A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH