PE-1206CD470JTT Pulse Electronics
  • More about PE-1206CD470JTT Pulse Electronics
    PE-1206CD470JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1206CD470JTT is described as FIXED IND 47NH 1A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS