PE-1206CD180JTT Pulse Electronics
  • More about PE-1206CD180JTT Pulse Electronics
    PE-1206CD180JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1206CD180JTT is described as FIXED IND 18NH 1A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F