PE-1008CQ820KTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CQ820KTT Pulse Electronics
    PE-1008CQ820KTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CQ820KTT is described as FIXED IND 82NH 1.1A 160 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK