PE-1008CQ100KTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CQ100KTT Pulse Electronics
    PE-1008CQ100KTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CQ100KTT is described as FIXED IND 10NH 1.6A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.