PE-1008CM680GTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CM680GTT Pulse Electronics
    PE-1008CM680GTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CM680GTT is described as FIXED IND 68NH 1A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.