PE-1008CM560JTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CM560JTT Pulse Electronics
    PE-1008CM560JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CM560JTT is described as FIXED IND 56NH 1A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS