PE-1008CM392KTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CM392KTT Pulse Electronics
    PE-1008CM392KTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CM392KTT is described as FIXED IND 3.9UH 135MA 8.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.