PE-1008CM270JTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CM270JTT Pulse Electronics
    PE-1008CM270JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CM270JTT is described as FIXED IND 27NH 1A 110 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.