PE-1008CM182JTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CM182JTT Pulse Electronics
    PE-1008CM182JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CM182JTT is described as FIXED IND 1.8UH 150MA 5.09 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.