PE-1008CM180JTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CM180JTT Pulse Electronics
    PE-1008CM180JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CM180JTT is described as FIXED IND 18NH 1A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.