PE-1008CM120JTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CM120JTT Pulse Electronics
    PE-1008CM120JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CM120JTT is described as FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED