PE-1008CD560GTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CD560GTT Pulse Electronics
    PE-1008CD560GTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CD560GTT is described as FIXED IND 56NH 1A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.