PE-1008CD122JTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CD122JTT Pulse Electronics
    PE-1008CD122JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CD122JTT is described as FIXED IND 1.2UH 310MA 2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH