PE-1008CD120JTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CD120JTT Pulse Electronics
    PE-1008CD120JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CD120JTT is described as FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.