PE-0805FT473KTT Pulse Electronics
  • More about PE-0805FT473KTT Pulse Electronics
    PE-0805FT473KTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0805FT473KTT is described as FIXED IND 47UH 55MA 13.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.