PE-0805CM330GTT Pulse Electronics
  • More about PE-0805CM330GTT Pulse Electronics
    PE-0805CM330GTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0805CM330GTT is described as FIXED IND 33NH 500MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.