PE-0805CM180JTT Pulse Electronics
  • More about PE-0805CM180JTT Pulse Electronics
    PE-0805CM180JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0805CM180JTT is described as FIXED IND 18NH 600MA 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE