PE-0805CD122JTT Pulse Electronics
  • More about PE-0805CD122JTT Pulse Electronics
    PE-0805CD122JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0805CD122JTT is described as FIXED IND 1.2UH 120MA 4.1 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.