PE-0603CD470KTT Pulse Electronics
  • More about PE-0603CD470KTT Pulse Electronics
    PE-0603CD470KTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0603CD470KTT is described as FIXED IND 47NH 600MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.