PE-0603CD470GTT Pulse Electronics
  • More about PE-0603CD470GTT Pulse Electronics
    PE-0603CD470GTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0603CD470GTT is described as FIXED IND 47NH 600MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F