PE-0603CD330JTT Pulse Electronics
  • More about PE-0603CD330JTT Pulse Electronics
    PE-0603CD330JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0603CD330JTT is described as FIXED IND 33NH 600MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.