PE-0603CD130KTT Pulse Electronics
  • More about PE-0603CD130KTT Pulse Electronics
    PE-0603CD130KTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0603CD130KTT is described as FIXED IND 13NH 700MA 110 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.