PE-0403MCMC400ST Pulse Electronics
  • More about PE-0403MCMC400ST Pulse Electronics
    PE-0403MCMC400ST is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Common Mode Chokes category. PE-0403MCMC400ST is described as CMC 100MA 2LN 40 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK