PE-0402CH120JTT Pulse Electronics
  • More about PE-0402CH120JTT Pulse Electronics
    PE-0402CH120JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0402CH120JTT is described as FIXED IND 12NH 300MA 390 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH