PE-0402CD680GTG Pulse Electronics
  • More about PE-0402CD680GTG Pulse Electronics
    PE-0402CD680GTG is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0402CD680GTG is described as FIXED IND 68NH 100MA 970 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"