PE-0402CD270JTT Pulse Electronics
  • More about PE-0402CD270JTT Pulse Electronics
    PE-0402CD270JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0402CD270JTT is described as FIXED IND 27NH 400MA 298 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"