PE-0402CD220JTG Pulse Electronics
  • More about PE-0402CD220JTG Pulse Electronics
    PE-0402CD220JTG is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0402CD220JTG is described as FIXED IND 22NH 400MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE