PE-0402CD110JTT Pulse Electronics
  • More about PE-0402CD110JTT Pulse Electronics
    PE-0402CD110JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0402CD110JTT is described as FIXED IND 11NH 640MA 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F