PE-0402CD100JTT Pulse Electronics
  • More about PE-0402CD100JTT Pulse Electronics
    PE-0402CD100JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0402CD100JTT is described as FIXED IND 10NH 480MA 195 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.