PE-0201CC820JTT Pulse Electronics
  • More about PE-0201CC820JTT Pulse Electronics
    PE-0201CC820JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0201CC820JTT is described as FIXED IND 82NH 70MA 3.37 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.