PE-0201CC560JTT Pulse Electronics
  • More about PE-0201CC560JTT Pulse Electronics
    PE-0201CC560JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0201CC560JTT is described as FIXED IND 56NH 80MA 2.27 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.