PE-0201CC220JTT Pulse Electronics
  • More about PE-0201CC220JTT Pulse Electronics
    PE-0201CC220JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0201CC220JTT is described as FIXED IND 22NH 150MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.