PB2020.472NLT Pulse Electronics
  • More about PB2020.472NLT Pulse Electronics
    PB2020.472NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PB2020.472NLT is described as FIXED IND 4.7UH 16.8A 4.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE