PB2020.472NL Pulse Electronics
  • More about PB2020.472NL Pulse Electronics
    PB2020.472NL Pulse Electronics
    PB2020.472NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PB2020.472NL is described as FIXED IND 4.7UH 16.8A 4.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V