PB2020.223NL Pulse Electronics
  • More about PB2020.223NL Pulse Electronics
    PB2020.223NL Pulse Electronics
    PB2020.223NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PB2020.223NL is described as FIXED IND 22UH 8.1A 20 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V