PB2020.103NL Pulse Electronics
  • More about PB2020.103NL Pulse Electronics
    PB2020.103NL Pulse Electronics
    PB2020.103NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PB2020.103NL is described as FIXED IND 10UH 12.6A 7.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.