PA4344.473NLT Pulse Electronics
  • More about PA4344.473NLT Pulse Electronics
    PA4344.473NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4344.473NLT is described as FIXED IND 47UH 8.7A 55 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"