PA4344.222NLT Pulse Electronics
  • More about PA4344.222NLT Pulse Electronics
    PA4344.222NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4344.222NLT is described as FIXED IND 2.2UH 43.5A 2.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.