PA4343.332NLT Pulse Electronics
  • More about PA4343.332NLT Pulse Electronics
    PA4343.332NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4343.332NLT is described as FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.