PA4342.333NLT Pulse Electronics
  • More about PA4342.333NLT Pulse Electronics
    PA4342.333NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4342.333NLT is described as FIXED IND 33UH 3.5A 112 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.