PA4342.332NLT Pulse Electronics
  • More about PA4342.332NLT Pulse Electronics
    PA4342.332NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4342.332NLT is described as FIXED IND 3.3UH 11A 11.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.