PA4342.152NLT Pulse Electronics
  • More about PA4342.152NLT Pulse Electronics
    PA4342.152NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4342.152NLT is described as FIXED IND 1.5UH 16A 4.6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM