PA4341.102NLT Pulse Electronics
  • More about PA4341.102NLT Pulse Electronics
    PA4341.102NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4341.102NLT is described as FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.