PA4340.332NLT Pulse Electronics
  • More about PA4340.332NLT Pulse Electronics
    PA4340.332NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4340.332NLT is described as FIXED IND 3.3UH 5A 38 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM