PA4335.332NLT Pulse Electronics
  • More about PA4335.332NLT Pulse Electronics
    PA4335.332NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4335.332NLT is described as FIXED IND 3.3UH 1.7A 163 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE