PA4335.222YNLT Pulse Electronics
  • More about PA4335.222YNLT Pulse Electronics
    PA4335.222YNLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4335.222YNLT is described as FIXED IND 2.2UH 2.1A 102 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F